Instafeed Block (1.0.8) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Image
sl: Slika

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno

en: About
sl: O modulu
