Instafeed Block (1.0.9) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Image
fa: تصویر

en: Save
fa: ذخیره

en: Help
fa: راهنما

en: Album
fa: آلبوم

en: Media
fa: رسانه

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Template
fa: قالب

en: Requirements
fa: نیازمندی‌ها

en: Video
fa: ویدیو

en: Installed
fa: نصب شده

en: Installation
fa: نصب

en: About
fa: درباره
