Instafeed Block (1.0.9) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Image
tr: Resim

en: Save
tr: Kaydet

en: Help
tr: Yardım

en: Album
tr: Albüm

en: Media
tr: Medya

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Template
tr: Şablon

en: Requirements
tr: Gereklilikler

en: Installed
tr: Kurulu

en: About
tr: Hakkında
