Instafeed Block (1.0.12) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Image
nl: Afbeelding

en: Save
nl: Opslaan

en: Layout
nl: Lay-out

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Requirements
nl: Vereisten

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Installation
nl: Installatie

en: About
nl: Over

en: Custom classes
nl: Aangepaste klassen
