Instafeed Block (1.0.12) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Image
vi: Ảnh

en: Save
vi: Lưu

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Layout
vi: Bố cục

en: Media
vi: Phương tiện

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Template
vi: Mẫu

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: About
vi: Giới thiệu
