Instagram Block (8.x-2.0-alpha3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Tag
az: Teq

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
