Instagram Block (8.x-2.0-alpha3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: User ID
da: Bruger ID

en: configure
da: indstil

en: User Id
da: Bruger-ID

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Configuring block settings
da: Tilpas blokindstillinger
