Instagram Block (8.x-2.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Tag
gl: Etiqueta

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: configure
gl: configurar

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
