Instagram Block (8.x-2.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Tag
hr: Oznaka

en: User ID
hr: ID korisnika

en: configure
hr: prilagodi

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
