Instagram Block (8.x-2.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Tag
ja: タグ

en: User ID
ja: ユーザーID

en: configure
ja: 設定

en: User Id
ja: ユーザーID

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Configuring block settings
ja: ブロックの設定
