Instagram Block (8.x-2.0-alpha3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
