Instagram Block (8.x-2.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Tag
oc: Etiqueta

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: configure
oc: configurar

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
