Instagram Block (8.x-2.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Tag
vi: Thẻ

en: User ID
vi: ID người dùng

en: configure
vi: cấu hình

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
