Instagram Block (8.x-2.0-beta2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Number of images to display
de: Anzahl anzuzeigender Bilder

en: Access token
de: Zugriffs-Token

en: Access Token
de: Zugriffs-Token

en: Image resolution
de: Bildauflösung

en: Configuring block settings
de: Block-Einstellungen konfigurieren
