Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Author
mr: लेखक

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: View
mr: बघा

en: Page
mr: पान

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Authored by
mr: लेखक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
