Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Page
eo: Paĝo

en: Published
eo: Publikigita

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: <em>Edit @type</em> @title
eo: <em>Edytuj @type</em> @title

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
