Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Media
he: מדיה

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Apply
he: החל

en: Permalink
he: קישור קבוע

en: Offset
he: היסט

en: not set
he: לא נקבע

en: Valid
he: תקף

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
he: בחרו היכן, בסופו של דבר, יישמרו הקבצים. אחסון קבצים פרטיים כרוך בתקורה  גבוהה בהרבה משל קבצים ציבוריים אבל מאפשר להגביל את הגישה לקבצים שהועלו באמצעות שדה זה.

en: <em>Edit @type</em> @title
he: <em>עריכת @type</em> @title

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
