Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Media
th: สื่อ

en: Expired
th: หมดอายุ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: <em>Edit @type</em> @title
th: <em>แก้ไขt @type</em> @title

en: Media URL
th: URLของสื่อ
