Instagram Field (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Default
be: Прадвызначана

en: Media
be: Мультымедыя

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Field types
be: Тыпы палёў
