Instagram Field (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Default
ca: Per defecte

en: Media
ca: Multimèdia

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Field types
ca: Tipus de camps
