Instagram Field (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Default
pl: Domyślny

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Field types
pl: Typy pól
