Instagram Field (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Media
ar: ميديا

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Placeholder
ar: الرمز البديل
