Instagram Field (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Default
da: Standard

en: Client ID
da: Klient ID

en: Default value
da: Standardværdi

en: Field types
da: Felttyper
