Instagram Field (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Media
et: Meedia

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Field types
et: Väljade tüübid
