Instagram Field (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Default
fi: Oletus

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Field types
fi: Kenttätyypit
