Instagram Field (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Default
ro: Implicit

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
