Instagram Field (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Default
fr: Par défaut

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Media
fr: Média

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Field types
fr: Types de champs
