Instagram Field (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Default
sv: Förvald

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Field types
sv: Fälttyper
