Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Authored by
cs: Autor

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Changed
cs: Změněno

en: Next page
cs: Následující stránka

en: About
cs: Popis

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Previous page
cs: Předchozí stránka
