Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Title
de: Titel

en: Previous
de: Vorherige

en: Next
de: Weiter

en: Delete
de: Löschen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Settings
de: Einstellungen

en: Add
de: Hinzufügen

en: View
de: Ansicht

en: Created
de: Erstellt

en: Added
de: Hinzugefügt

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Authored by
de: Geschrieben von

en: Thumbnail
de: Miniaturbild

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Changed
de: Geändert

en: Next page
de: Nächste Seite

en: About
de: Über

en: Publishing status
de: Veröffentlichungsstatus

en: Previous page
de: Vorherige Seite

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: The time that the entity was last edited.
de: Der letzte Aktualisierungszeitpunkt der Entität.

en: Page @pager_data.page
de: Seite @pager_data.page
