Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Add
is: Bæta við

en: View
is: Skoða

en: Created
is: Stofnað

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Authored by
is: Höfundur

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Next page
is: Næsta síða

en: About
is: Um

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
