Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Seguente

en: Delete
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Add
it: Aggiungi

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Added
it: Aggiunto

en: Custom
it: Personalizzato

en: Authored by
it: Creato da

en: Thumbnail
it: Miniatura

en: Configuration
it: Configurazione

en: Changed
it: Modificato

en: Next page
it: Pagina successiva

en: About
it: Informazioni

en: Publishing status
it: Stato di pubblicazione

en: Previous page
it: Pagina precedente
