Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Delete
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Authored by
kk: Автор
