Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Added
bg: Добавено

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Authored by
bg: Написано от

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
