Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Configuration
ca: Configuració

en: Changed
ca: Canviat

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: About
ca: Detalls

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Previous page
ca: Pàgina anterior
