Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Add
cy: Ychwanegu

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Custom
cy: Addasu

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad
