Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Added
hr: Dodano

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Authored by
hr: Autor

en: Configuration
hr: Postavke

en: About
hr: Opis
