Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Added
lt: Pridėta

en: Custom
lt: Savitas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: About
lt: Apie

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis
