Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afişează

en: Created
ro: Creat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Authored by
ro: Autor

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Configuration
ro: Configurație

en: Changed
ro: Schimbat

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: About
ro: Despre

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: Previous page
ro: Pagina anterioară
