Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.11) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Configuration
af: Konfigurasie
