Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.11) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: View
am: ትይታ

en: Custom
am: ብጁ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ
