Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.11) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
