Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.11) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Configuration
ps: سازول

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: About
ps: په اړه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه
