Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.11) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Add
ru: Добавить

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Added
ru: Добавлено

en: Custom
ru: Собственная

en: Authored by
ru: Автор

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Changed
ru: Изменение

en: Next page
ru: Следующая страница

en: About
ru: Информация

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
