Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.11) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Add
th: เพิ่ม

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า
