Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.12) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Settings
fr: Paramètres

en: Add
fr: Ajouter

en: View
fr: Voir

en: Created
fr: Créé

en: Added
fr: Ajouté

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Authored by
fr: Écrit par

en: Thumbnail
fr: Vignette

en: Sort by
fr: Trier par

en: Changed
fr: Modifié

en: Next page
fr: Page suivante

en: Apply
fr: Appliquer

en: About
fr: À propos

en: Draggable
fr: Glissable

en: Publishing status
fr: Statut de publication

en: Previous page
fr: Page précédente

en: Master
fr: Principal

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
