Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.12) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
