Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.12) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Page
fa: صفحه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: ,
fa: ،

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Desc
fa: نزولی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Apply
fa: تایید

en: About
fa: درباره

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
