Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.12) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Add
te: చేర్చు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి
