Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.12) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Add
tr: Ekle

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: Added
tr: Eklendi

en: Custom
tr: Özel

en: Authored by
tr: Yazan

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Desc
tr: Azalan

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Changed
tr: Değişti

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Apply
tr: Uygula

en: About
tr: Hakkında

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
